|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYSP-M |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | $503.418/pcs |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ayda |
RF Alışkanlığı Viskoz Malzemeler Arayüzü Ölçüm Seviyesi Meter
RF erişim seviyesi ölçerinin çalışma prensibi
RF dahil etme düzeyi, RF dahil etme ilkesine dayalı bir sürekli seviye ölçüm ürünüdür.Geleneksel kondansatör aşamasıyla karşılaştırıldığında, modüler bir tasarım kullanır ve kolayca ayarlar kurulabilir. Yapılandırma tamamlandıktan sonra normal olarak kullanılabilir ve ömür boyu korunabilir.Evde işlemleri görselleştirir ve sorunları zamanında çözür.Karmaşık endüstriyel ortamda da güvenli ve güvenilir.
RF iletkenlik ölçüm teknolojisi, benzersiz avantajlara sahip bir seviye ölçüm teknolojisidir.RF iletkenlik teknikleri, elektronik birime bir sürücü koruma devresini ve chopper devresini ekler, impedans ve kapasitans direncinin bağımsız olarak ölçülmesini sağlar.Fizik yasaları, herhangi bir süspansiyonun impedansının ve herhangi bir süspansiyonun kapasitans direncinin eşit olduğunu hesaplar., bu nedenle süspansiyon etkisi salınım devresinin faz kayması ile ölçülebilir ve toplam çıkıştan çıkarılabilir.
RF iletkenlik ölçerinin sondası depolama tankına monte edilir ve elektrik potansiyelinin değişiminden kaynaklanan RF sinyali sondadan alınır.Sonda sürücü kapağı RF akımın bir halka oluşturmak için süspansiyon malzemesi aracılığıyla yön değiştirilmesini engeller, böylece cihazın ölçümünün doğruluğunu sağlar.
|
Tipik Uygulama |
Sıvı, toz, katı,Viskoz Malzemeler Arayüzü |
| Ürün Modelleri |
NYSP-M |
| Anten Tipi | Esnek kablo, yalıtımlı esnek kablo,sert çubuk |
| Anten malzemesi | PTFE, 304, 316 |
| Ölçme aralığı | 0 ~ 20m (derin kuyular için yüzlerce metre ölçülebilir, özelleştirilmiş) |
| Ölçüm Doğruluğu | 0.05% ~ 0.1% F. S. |
| Güç kaynağı | 24VDC |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Süreç sıcaklığı | -40~+130°C |
| Süreç Basıncı | -0,1 ∼4,0MPa |
| Süreç Bağlantısı | Fil, flens (ihtiyaçlı) |
| Elektrikli arayüz | M20 × 1.5, 1⁄2 "NPT |
| Koruma Derecesi | IP65, IP67, IP68 (ihtiyaç duyulmaz) |
| Patlama geçirmez derecesi | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (detaylar için sertifikaya bakın) |
Not: Ürünler kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir ve tasarlanabilir!
RF Giriş Seviyesi Ölçücüsünün Tasarım Özellikleri
Eşsiz anti süspansiyon malzemesi, anti süspansiyon malzemesinin kapasitesini artıran koruma devre tasarımını yönlendirir.
Güç aralığı: 13 ~ 35vdc
Adaptatif prob işlem sıcaklığı. - 100 °C ~ 800 °C
Ölü açı ölçümleri 12 santimetre veya hatta birkaç santimetre yatay ölçümlere uygulanamaz
Maksimum ölçüm aralığı yüzlerce metre veya hatta yüzlerce metre olabilir.
Visköz malzemelerin arayüz ölçümü, cihazın en büyük avantajıdır.
Istikrarlı ve güvenilir çıkış, un, kaba, su buharı, kristal, balmumu batmasına dayanıklı
Temizlemeyin, parçaları hareket ettirmeyin, parçaları giymek kolay değil, düzenli olarak temizlemeyin, bakım yapmayın ve hata ayıklama yapmayın