|
|
| Marka Adı: | NUOYING |
| Model Numarası: | NYUHZ-G |
| Moq: | 1 adet |
| fiyat: | $125 to $285/pcs |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 1000 adet |
Çalışma Prensibi 6m Flanşlı Manyetik Şamandıralı Seviye Ölçer Sıvı Ölçümü İçin
Manyetik şamandıralı seviye göstergesi, manyetik kuplaj ile birleştirilmiş kaldırma prensibine (Arşimet Yasası) dayanarak geliştirilmiştir. Ölçülen kaptaki sıvı seviyesi yükselip alçaldığında, seviye göstergesinin ana borusundaki şamandıra da yükselip alçalır ve şamandıradaki dahili kalıcı mıknatıslı çelik, manyetik kuplaj yoluyla saha göstergesine (cetvel) iletilerek sarı, siyah (veya kırmızı ve beyaz) dönen sütunu döndürür. Sıvı seviyesi yükseldiğinde, dönen sütun beyazdan kırmızıya döner. Sıvı seviyesi düştüğünde, dönen sütun kırmızıdan beyaza döner. Göstergenin kırmızı ve beyaz arasındaki birleşme noktası, kaptaki ortam seviye göstergesinin gerçek yüksekliğidir.
Tasarım Özelliği için 6m Flanşlı Manyetik Şamandıralı Seviye Ölçer Sıvı Ölçümü İçin
◎ basit yapı, sağlam ve güvenilir, kararlı çalışma
◎ saha gösterge ölçeği net, belirgin ve okunması kolaydır
◎ aşındırıcı, yanıcı, zehirli, yüksek sıcaklıkta ve çalkantılı kirli sıvıların seviyesini ölçebilir ve gösterebilir
◎ çoklu kurulum ve bağlantı formları seçilebilir
◎ tasarım basınç aralığı: tam vakumdan 10MPa'ya
◎ tasarım sıcaklık aralığı: - 160 ~ + 450 ℃
◎ özel basınç ve sıcaklık için profesyonel tasarım
Teknik Parametreler için 6m Flanşlı Manyetik Şamandıralı Seviye Ölçer Sıvı Ölçümü İçin
| Tipik Uygulama | Sıvı seviyesi ölçümü |
|
ürün modeli |
NYUHZ |
| Kurulum şekli | Yan monte, üst monte |
| Gövde Malzemesi | 304,316 |
| ölçüm aralığı | 0~6m |
| Ölçüm hassasiyeti | ±3mm,±5mm, ±10mm, ±20mm (seçilebilir) |
| Ortam yoğunluğu | ≥0.425g/cm3 |
| Yoğunluk farkı | ≥0.1g/cm3 |
| Ortam viskozitesi | ≤0.4Pa.S |
| Kontrol çıkışı | 220VAC,1A |
| İletim çıkışı | 4...20mA(güç kaynağı 24VDC) |
| İşlem Sıcaklığı |
-50~+350℃ |
| İşlem Basıncı | -0.1~+16MPa |
| İşlem bağlantısı | flanş (seçilebilir) |
| çözünürlük oranı | ±1mm |
| koruma seviyeleri | IP65,IP67,IP68(seçilebilir) |
| Patlamaya dayanıklı sınıf | Exia II CT6 Ga,Exd II CT6 Gb(Detaylar için sertifikaya bakınız) |
※Not:Ürün, kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.