|
|
| Marka Adı: | NUOYING |
| Model Numarası: | NYUHZ-W |
| Moq: | 1 adet |
| fiyat: | $125 to $285/pcs |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 1000 adet |
NYUHZ Yüksek Sızdırmazlık Sızdırmaz Manyetik Şamandıralı Seviye Ölçer
NYUHZ Manyetik Şamandıra Seviye Ölçer Çalışma Prensibi
Manyetik şamandıralı seviye ölçer, çeşitli kulelerin, tankların, depoların, küresel kapların, kazanların ve diğer ekipmanların orta seviye tespiti için kullanılabilir. Manyetik şamandıralı seviye ölçer yüksek derecede sızdırmaz, sızdırmaz ve yüksek sıcaklık, yüksek basınç ve korozyona dayanıklı durumlar için uygundur.
Manyetik şamandıralı seviye ölçer, şamandıra topunu tutmak için bir boşluğa (ölçüm borusu veya ana boru olarak adlandırılır) sahiptir ve boşluk, flanş veya diğer uygun bağlantı yöntemleriyle kap ile bir konektör oluşturur. Konektör prensibine göre, kap içindeki sıvı seviyesindeki değişimle birlikte, boşluk içindeki sıvı seviyesi kap içindeki sıvı seviyesi ile aynı yükseklikte olur, böylece boşluk içindeki şamandıra topunu yukarı ve aşağı hareket ettirir ve kap içindeki sıvı seviyesinin yükselmesi ve düşmesiyle birlikte yükselir ve düşer. Bu noktada sıvı seviyesini göremeyiz, bu nedenle haznenin dışına manyetik sütunlu bir gösterge monte edilmiştir.
Şamandıranın batık sıvı ve yüzen kısmı arasındaki birleşme noktasına kalıcı bir manyetik çelik monte edilmiştir. Ölçülen kap içindeki sıvı seviyesi yükselip alçaldığında, seviye ölçerin gövde borusundaki manyetik şamandıra da yükselip alçalır. Şamandıradaki kalıcı manyetik çelik, manyetik kuplaj yoluyla manyetik sütun göstergesine aktarılır ve kırmızı ve beyaz sütunu 180 ° döndürür. Sıvı seviyesi yükseldiğinde, sütun beyazdan kırmızıya döner ve sıvı seviyesi düştüğünde, sütun kırmızıdan beyaza döner. Göstergenin kırmızı beyaz birleşimi, kap içindeki sıvı seviyesinin gerçek yüksekliğidir, böylece sıvı seviyesinin net bir şekilde gösterilmesi sağlanır.
| Tipik Uygulamalar | Sıvı seviyesi ölçümü |
| Ürün Modeli | NYUHZ |
| Montaj Tipi | yan montajlı, üst montajlı |
| Ana Gövde Malzemesi | 304,316 |
| Ölçüm Aralığı | 0~6m |
|
Ölçüm Hassasiyeti |
± 3mm, ± 5mm, ± 10mm, ± 20mm (isteğe bağlı) |
| Orta Yoğunluk | ≧0.425g/cm3 |
| Yoğunluk Farkı | ≧0.1g/cm3 |
| Orta Viskozite | ≦0.4Pa.S |
| Kontrol Çıkışı | 220VAC,1A |
| İletim Çıkışı | 4... 20mA (güç kaynağı 24VDC) |
| İşlem Sıcaklığı | -50~+350℃ |
| İşlem Basıncı | -0.1~+16MPa |
| İşlem Bağlantısı | flanş (isteğe bağlı) |
| Çözünürlük | ±1mm |
|
Koruma Sınıfı |
IP65, IP67, IP68 (isteğe bağlı) |
|
Patlama Koruması Sınıfı |
Exia Ⅱ CT6 Ga, Exd Ⅱ CT6 Gb (detaylar için sertifikaya bakınız) |
Not: Ürünler, kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir ve tasarlanabilir!
NYUHZ Manyetik Şamandıra Seviye Ölçer Tasarım Özellikleri
◎ Basit yapı, sağlam ve güvenilir, kararlı çalışma.
◎ Yerinde görüntülenen ölçek net ve okunabilir.
◎ Aşındırıcı, yanıcı, zehirli, yüksek sıcaklıkta ve çalkalanan sıvının sıvı seviyesini ölçebilir ve gösterebilir.
◎ Birden fazla montaj ve bağlantı formu seçilebilir.
◎ Tasarım basınç aralığı tam vakumdan 10MPa'ya kadardır.
◎ Tasarım sıcaklık aralığı - 160~+450 ℃.
◎ Özel basınç ve sıcaklık için profesyonel tasarım yapılabilir.