|
|
| Marka Adı: | NUOYING |
| Model Numarası: | NYUHZ-F |
| Moq: | 1 adet |
| fiyat: | $125 to $285/pcs |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 1000 adet |
Çalışma prensibiSıvı ölçüm için 6m Flange Magnetic Flap Level Gauge
Manyetik flap seviye ölçer, manyetik birleştirme ile birleştirilen yüzerlik ilkesine (Archimedes yasası) dayanarak geliştirilmiştir. Ölçülen konteynerdeki sıvı seviyesi yükselir ve düşerken,seviye ölçümünün ana borusundaki yüzen de yükselir ve düşer, ve yüzen İçerideki kalıcı manyetik çelik, sarıyı tahrik eden manyetik bir koplama yoluyla yeryüzündeki göstergeye (kurdele) iletilir.dönmek için siyah (veya kırmızı ve beyaz) dönme sütunu. Sıvı seviyesi yükseldiğinde, döner sütun beyaztan kırmızıya döner. Sıvı seviyesi düştüğünde, döner sütun kırmızıdan beyazına döner.Göstericinin kırmızı ve beyaz kavşağı, konteynerdeki orta seviye ölçümünün gerçek yüksekliğidir.
Tasarım özelliği- Ne?Sıvı ölçüm için 6m Flange Magnetic Flap Level Gauge
◎basit yapı, sağlam ve güvenilir, istikrarlı çalışma
◎Yerel ekran ölçeği açık, çarpıcı ve kolay okunur
◎Besleyici, yanıcı, toksik, yüksek sıcaklıkta ve karıştırılmış kirlenmiş sıvı ile sıvı seviyesini ölçebilir ve gösterebilir
◎Birden fazla kurulum formu ve bağlantı formu seçebilirsiniz.
◎Tasarımsal basınç aralığı: 10MPa'ya kadar tam vakum
◎tasarım sıcaklık aralığı: - 160 ~ + 450 °C
◎Özel basınç ve sıcaklık için profesyonel tasarım
Teknik parametreler- Ne?Sıvı ölçüm için 6m Flange Magnetic Flap Level Gauge
| Tipik uygulama | Sıvı seviyesi ölçümü |
|
Ürün modeli |
NYUHZ |
| Kurulum formu | Yan tarafta, üst tarafta yerleştirilmiş |
| Vücut malzemesi | 304,316 |
| ölçüm aralığı | 0 ~ 6m |
| Ölçüm doğruluğu | ±3mm, ±5mm, ±10mm, ±20mm (seçebilir) |
| Orta yoğunluk | ≥0,425g/cm3 |
| yoğunluk farkı | ≥ 0,1 g/cm3 |
| Orta viskozluk | ≤0.4Pa.S |
| Kontrol çıkışı | 220VAC,1A |
| İletişim çıkışı | 4...20mA ((güç kaynağı 24VDC) |
| Süreç sıcaklığı |
-50~+350°C |
| Süreç Basıncı | -0,1~+16MPa |
| Süreç bağlantısı | Flanş (seçilebilir) |
| çözünürlük oranı | ±1mm |
| koruma seviyeleri | IP65,IP67,IP68 (seçilir) |
| Patlama geçirmez sınıf | Exia II CT6 Ga,Exd II CT6 Gb ((Detaylar için sertifikaya bakın) |
Not: Ürün kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.