|
|
| Marka Adı: | NUOYING |
| Model Numarası: | NYCFQ-İngiltere |
| Moq: | 1 adet |
| fiyat: | $129 to $259/pcs |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 1000 adet |
Fabrika NYUHZ Manyetik Kapak Seviye Göstergesi Çalışma Prensibi
NYUHZ Flanşlı Kapaklı Manyetik Seviye Vericisi iki ana bölümden oluşur, ölçüm tüpü veya ana tüp olarak adlandırılan yüzen topa sahip bir hazne ve bir gösterge paneli. Hazne, flanşlar veya diğer uygun bağlantı türleri aracılığıyla ortam tankına bağlanır. Böylece, ölçüm tüpündeki ortam seviyesini gösteren yüzen top, tanktaki seviyeye göre yukarı ve aşağı hareket edecektir. Yüzen top, karşılık gelen manyetik renkli kapakları çevirmek için çekecek kalıcı bir mıknatısa sahiptir. Ardından, ortam seviyesinin gerçek değeri gösterge panelinde net bir şekilde gösterilecek ve insanlar kolayca okuyabilecektir.
Fabrika NYUHZ Manyetik Kapak Seviye Göstergesi Tasarım Özellikleri
◎ Basit yapı, sağlam ve güvenilir, kararlı çalışma
◎ Saha gösterge ölçeği net, dikkat çekici ve okunması kolaydır
◎ Ölçülebilen ve gösterilebilen sıvı seviyeleri aşındırıcı, yanıcı, zehirli, yüksek sıcaklıkta, çalkantılı ve kirli olabilir
Fabrika NYUHZ Manyetik Kapak Seviye Göstergesi Teknik Parametreler
| Tipik uygulama | Sıvı seviyesi ölçümü |
| Ölçüm aralığı | 0~6m |
| Ölçüm doğruluğu | ±3mm, ±5mm (isteğe bağlı) |
| Ortam yoğunluğu | ≥0.425g/cm³ |
| Yoğunluk farkı | ≥0.1 g/cm³ |
| Ortam viskozitesi | ≤0.4Pa.S |
| Kontrol çıkışı | 220VAC, 1A |
| İletim çıkışı | 4~20mA (güç kaynağı 24VDC) |
| İşlem sıcaklığı | -50~+350 °C |
| İşlem basıncı | -0.1~+16MPa |
| İşlem bağlantısı | Flanş (isteğe bağlı) |
| Koruma sınıfı | IP67 (isteğe bağlı) |
| Patlamaya dayanıklı sınıf: | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (sertifikada ayrıntılar) |
Not: Ürünler kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.
Fabrika NYUHZ Manyetik Kapak Seviye Göstergesi İlgili Resimler
![]()
![]()