|
|
| Marka Adı: | NUOYING |
| Model Numarası: | NYUHZ |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | $102~$153/pc |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 1000 adet |
Fabrika NYUHZ Manyetik Kapaklı Seviye Ölçer Şamandıralı Tip Sıvı Seviye Ölçer, Su ve Yakıt Seviyesi Tespiti İçin Yüksek Doğrulukla
Fabrika NYUHZ Manyetik Kapaklı Seviye Ölçer Çalışma Prensibi
NYUHZ Flanşlı Kapaklı Manyetik Seviye Vericisi iki ana bölümden oluşur, ölçüm tüpü veya ana tüp olarak adlandırılan şamandıralı bir hazne ve bir gösterge paneli. Hazne, flanşlar veya diğer uygun bağlantı tipleri aracılığıyla ortam tankına bağlanır. Böylece, ölçüm tüpündeki ortam seviyesini gösteren şamandıra, tanktaki seviyeyle birlikte yukarı ve aşağı hareket edecektir. Şamandıranın, ilgili manyetik renkli kapakları çevirmeye çekecek kalıcı bir mıknatısı vardır. Ardından, ortam seviyesinin gerçek değeri gösterge panelinde net bir şekilde gösterilecek ve insanlar kolayca okuyabilecektir.
Fabrika NYUHZ Manyetik Kapaklı Seviye Ölçer Tasarım Özellikleri
◎ Basit yapı, sağlam ve güvenilir, kararlı çalışma
◎ Saha gösterge ölçeği net, dikkat çekici ve okunması kolaydır
◎ Aşındırıcı, yanıcı, zehirli, yüksek sıcaklıkta, çalkantılı ve kirli sıvı seviyeleri ölçülebilir ve gösterilebilir
Fabrika NYUHZ Manyetik Kapaklı Seviye Ölçer Teknik Parametreler
| Tipik uygulama | Sıvı seviyesi ölçümü |
| Ölçüm aralığı | 0~6m |
| Ölçüm doğruluğu | ±3mm, ±5mm (isteğe bağlı) |
| Ortam yoğunluğu | ≥0.425g/cm³ |
| Yoğunluk farkı | ≥0.1 g/cm³ |
| Ortam viskozitesi | ≤0.4Pa.S |
| Kontrol çıkışı | 220VAC, 1A |
| İletim çıkışı | 4~20mA (güç kaynağı 24VDC) |
| İşlem sıcaklığı | -50~+350 °C |
| İşlem basıncı | -0.1~+16MPa |
| İşlem bağlantısı | Flanş (isteğe bağlı) |
| Koruma sınıfı | IP67 (isteğe bağlı) |
| Patlamaya dayanıklı sınıf: | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (sertifikada ayrıntılar) |
Not: Ürünler kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.
Fabrika NYUHZ Manyetik Kapaklı Seviye Ölçer İlgili Resimler
![]()
![]()