|
|
| Marka Adı: | NUOYING |
| Model Numarası: | NYUHZ-FQ |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | $120~$700/pc |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 1000 adet |
NYUHZ-FQ Sıvı Seviye Ölçümü için Yüzen Seviye Değiştiricisi CE ve SIL Fabrika Yüzen Seviye Kontrolü ile
NYUHZ-FQYüzen Seviye Değiştiricisi Çalışma prensibi
Yüzen seviye anahtarı yüzerlik ve manyetik prensibe dayanarak tasarlanmıştır.manyetik çelik ile yüzen aşağı indirilmiş ve rehber tüp boyunca yukarı ve aşağı hareketKılavuz tüpündeki kuru yay tüpü, manyetik lev'in manyetik etkisi altında ACT eder ve sıvı seviyesine karşılık gelen direnç sinyali veya anahtar sinyali verir.
NYUHZ-FQYüzen Seviye Değiştiricisi Tasarım Özellikleri
- Hayır.◎ Özel tasarım, çok nokta kontrolü, geniş uygulama aralığı
◎ Basit yapı, uygun kurulum ve düşük bakım maliyeti
◎ Istikrarlı ve güvenilir performans, güçlü yıldırım ve müdahale karşıtı yetenek
NYUHZ-FQYüzen Seviye Değiştiricisi Teknik parametreler
| Ürün modeli | NYUHZ-FQ |
| Tipik uygulama | Sıvı seviyesi ölçümü |
| Yüzen malzeme | F4, PP, 304, PTFE |
| Çevre sıcaklığı | -20~+70°C |
| Orta sıcaklık | -20~+125°C |
| Sinyal çıkışı | 4-20mA, SPDT |
| Süreç basıncı | -0,1~2,0MPa |
| Orta yoğunluk | 0.5~2.0g/cm3 |
| Orta viskozluk | ≤0.05Pa.S |
| Süreç bağlantısı | Flanş, iplik |
| Koruma seviyesi | IP65, IP67, IP68 (ihtimal edilir) |
| Patlama geçirmez sınıf | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (tanıtımda ayrıntılar) |
Not: Ürünler kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.
NYUHZ-FQYüzen Seviye Değiştiricisiİlişkili Resimler
![]()
![]()