|
|
| Marka Adı: | NUOYING |
| Model Numarası: | NYUHZ-FQ |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | $115~$700/pc |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 1000 adet |
NYUHZ-FQ Sıvı Seviyesi Denetleyicisi 4-20mA/SPDT Çıktısı ile Sıvı Seviyesi Denetleyicisi IP67 Raporu Yüzen Su Seviyesi Denetleyicisi
NYUHZ-FQYüzen Seviye Denetleyici Çalışma prensibi
Yüzen seviye anahtarıSu veya faz arayüzü değiştiğinde, manyetik çelik ile yüzen aşağı indirilir ve rehber borusu boyunca yukarı ve aşağı hareket eder.Kılavuz tüpündeki kuru yay tüpü MAGLEV'in manyetik etkisi altında ACTS, ve sıvı seviyesine karşılık gelen direnç sinyalini veya anahtar sinyalini çıkarır.
NYUHZ-FQYüzen Seviye DenetleyiciUygulama Alanları
NYUHZ-FQ standart yüzme seviyesi anahtarı petrol, kimyasal, hafif endüstri, belediye, çevre koruma ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır.ve çeşitli açıklıklarda veya basınç kaplarında sıvı seviyesini veya faz arayüzünü alarmlayabilir ve kontrol edebilir.
NYUHZ-FQ patlama geçirmez yüzen seviye anahtarı patlayıcı gaz, yanıcı buhar ve havanın karışımından oluşan patlayıcı gaz karışımı için uygundur.
NYUHZ-FQYüzen Seviye Denetleyici Teknik parametreler
| Ürün modeli | NYUHZ-FQ |
| Tipik uygulama | Sıvı seviyesi ölçümü |
| Yüzen malzeme | F4, PP, 304, PTFE |
| Çevre sıcaklığı | -20~+70°C |
| Orta sıcaklık | -20~+125°C |
| Sinyal çıkışı | 4-20mA, SPDT |
| Süreç basıncı | -0,1~2,0MPa |
| Orta yoğunluk | 0.5~2.0g/cm3 |
| Orta viskozluk | ≤0.05Pa.S |
| Süreç bağlantısı | Flanş, iplik |
| Koruma seviyesi | IP65, IP67, IP68 (ihtimal edilir) |
| Patlama geçirmez sınıf | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (tanıtımda ayrıntılar) |
Not: Ürünler kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.
NYUHZ-FQYüzen Seviye Denetleyiciİlişkili Resimler
![]()
![]()