|
|
| Marka Adı: | NUOYING |
| Model Numarası: | NYUHZ-FQ |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | $118~$700/pc |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 1000 adet |
NYUHZ-FQ CE Sertifikalı Su Tankları için Manyetik Yüzen Seviye Değiştiricisi SS316L Yüzen Seviye İletici Su Seviye Yüzen Kontrol Değiştiricisi Fabrika Doğrudan Satış
Su tankları için NYUHZ-FQ manyetik yüzen seviye anahtarı Tasarım Özellikleri
- Hayır.◎ Özel tasarım, çok nokta kontrolü, geniş uygulama aralığı
◎ Basit yapı, uygun kurulum ve düşük bakım maliyeti
◎ Istikrarlı ve güvenilir performans, güçlü yıldırım ve müdahale karşıtı yetenek
Su tankları için NYUHZ-FQ manyetik yüzen seviye anahtarı Teknik parametreler
| Ürün modeli | NYUHZ-FQ |
| Tipik uygulama | Sıvı seviyesi ölçümü |
| Yüzen malzeme | F4, PP, 304, PTFE |
| Çevre sıcaklığı | -20~+70°C |
| Orta sıcaklık | -20~+125°C |
| Sinyal çıkışı | 4-20mA, SPDT |
| Süreç basıncı | -0,1~2,0MPa |
| Orta yoğunluk | 0.5~2.0g/cm3 |
| Orta viskozluk | ≤0.05Pa.S |
| Süreç bağlantısı | Flanş, iplik |
| Koruma seviyesi | IP65, IP67, IP68 (ihtimal edilir) |
| Patlama geçirmez sınıf | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (tanıtımda ayrıntılar) |
Not: Ürünler kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.
Su tankları için NYUHZ-FQ manyetik yüzen seviye anahtarı İlişkili Resimler
![]()
![]()