|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYRD-PB |
| Moq: | 1 |
| fiyat: | $160 to $1500 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 200 adet/ay öncesi |
80GHz Sürekli Frekans Modülasyonlu Dalga Radar Seviye Ölçer, Ölçüm Aralığı: 0~20m, 0~40m, 0~80m, Sıvı Seviye Göstergesi
80GHz Sürekli Frekans Modülasyonu Dalga Seviye Ölçer Tasarım Özellikleri
Milimetre dalga elektromanyetik dalga nedir; genellikle 30-300GHz frekans aralığındaki (dalga boyu 1-10 mm) elektromanyetik dalgalara milimetre dalga denir, mikrodalga ve uzak kızılötesi dalganın örtüşen dalga boyu aralığında bulunur, bu nedenle her ikisinin de özelliklerine sahiptir
spektrum. Bu ürünün 76-81GHz bandı, insanların bugüne kadar en az anladığı ve uygulama geliştirdiği alandır.
Seviye Ölçer Ölçer Teknik Parametre
| İletim frekansı | 76GHz~81GHz, FM tarama frekans genişliği 5GHz |
| Anten formu | lens anten, korozyon önleyici lens anten |
| Anten malzemesi | PTFE, 304+PTFE |
| Ölçüm aralığı | 0.08~120m |
| Ölçüm doğruluğu | 0.05%~0.1%F.S |
| Güç kaynağı | 24VDC, 220VAC |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| İşlem sıcaklığı | -40~+130℃, -40~+260℃ (≥260℃ özelleştirilebilir) |
| İşlem basıncı | -0.1~4.0MPa |
| İşlem bağlantısı | Dişli, Braket, Flanş, Hijyenik kelepçe (isteğe bağlı) |
| Koruma seviyesi | IP65, IP67, IP68 (isteğe bağlı) |
| Patlamaya dayanıklılık sınıfı | ExiaⅡCT6 Ga, ExdⅡCT6 Gb |
※ Not: Ürünler kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir!Radar
![]()
Seviye Ölçer Tasarım ÖzellikleriPrensibi FM dalga FMCW radar ürünleri (milimetre dalga radarları olarak da adlandırılır), Ku bandı radarlarından daha yüksek frekanslı milimetre dalga bantlarını kullandıkları için, uzak hedef tespiti ve güçlü duman ve toz ortamlarında, uzun mesafeli görüntüleme ve çoklu spektral görüntüleme gibi önemlidir. Uygulama ve mikrodalga radardan daha küçük hedefleri tespit edebilir ve daha doğru konumlandırma sağlayabilir, daha yüksek çözünürlük ve daha güçlü gizlilik ile.
Radar
Seviye Ölçer Tasarım Özellikleri◎ Çok iyi geçici performans: Kendi geliştirdiği CMOS milimetre dalga radyo frekansı çipine dayanarak, daha sıkı bir radyo frekansı mimarisi ve daha yüksek sinyal-gürültü oranı elde eder.
◎ 5GHz çalışma bant genişliği, ürünün daha yüksek ölçüm çözünürlüğü ve ölçüm doğruluğuna sahip olmasını sağlar.
◎ Tutarlılık: Kuru akım tarafından tahrik edilen dipol salınımı veya tutarlı lazer darbesinin doğrusal olmayan fark frekansı etkisi;
◎ Düşük enerji: Milimetre dalga foton enerjisi sadece birkaç milielectron volt'tur ve tespit edilecek maddeye X-ışını iyonizasyonu ve hasarı olmaz, bu nedenle tespit edilecek maddeye zarar vermek kolay değildir.
◎Güçlü nüfuz etme: Polar olmayan malzemeler için güçlü nüfuz etme gücüne sahiptir. Birçok metalik olmayan polar olmayan malzeme, bu banttaki ışınları daha az emer, bu nedenle malzemelerin iç yapısını tespit etmek için kullanılabilir. Örneğin, seramik/karton/plastik ürünler/köpükler bu banttaki elektromanyetik radyasyona karşı şeffaftır ve ayrıca havaalanı/istasyon güvenlik izlemesi için, makine/patlayıcı ve uyuşturucu tespiti veya devre kartı kaynak tespiti için kullanılabilir.
◎ Polar moleküller tarafından kolayca emilir; bu bant, düzensiz malzemelerde daha az saçılmaya sahiptir ve su buharı içeriğini tespit edip ölçebilir. Ayrıca, karakteristik spektrumlarını analiz ederek malzeme bileşimini incelemek veya kalite kontrolü yapmak da mümkündür.
◎ Geniş menzil ve küçük kör nokta. Maksimum menzil 120m'ye ulaşabilir ve kör nokta 8cm'ye ulaşabilir.
◎ Küçük ışın açısı ve küçük anten boyutu kurulumu kolaylaştırır. Tank gövdesinin boyutu ve engellerin parazitinden daha az etkilenir.
◎Dalga boyu daha kısadır ve katı yüzeyde daha iyi yansıma özelliklerine sahiptir, bu nedenle nişan almak için özel bir evrensel flanşa gerek yoktur.
◎ Uzak hata ayıklama ve uzaktan yükseltme desteği, saha personelinin bakım çalışmalarını kolaylaştırır.
Endüstriyel ölçümde kullanılan 80GHz bant radarı olarak, yüksek hassasiyetli, temassız seviye ve sıvı seviyesi ölçümü sunar. Diğer sıradan mikrodalga darbe radarları ve kılavuz dalga radarları üzerinde karşılaştırılamaz avantajlara sahiptir. Son derece dar ışın ve nüfuz etme yeteneği daha etkilidir.
Ölçüm performansından ödün vermeden ultra karmaşık çalışma koşullarına uyum sağlar.