|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYRD704 |
| Moq: | 1 |
| fiyat: | $420 to $1900 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 500 adet/ön ay |
NYRD7041.8GHz yönlendirilmiş dalga Radar Seviye Metre
Yönlendirilmiş dalga radar seviye ölçümcüsü, zaman alanı yansıması (TDR) ilkesine dayanan bir seviye ölçümcüsüdür.Radar seviye ölçerinin elektromanyetik darbeleri ışık hızında çelik kablo veya sonda boyunca yayılırSeviye ölçerinin nabızının bir kısmı bir yankı oluşturmak için yansıtılır ve aynı yol boyunca nabız vericiye geri döner.Göndericinin ve ölçülen ortamın yüzeyi arasındaki mesafe, o dönem boyunca darbenin yayılma süresine orantılıdır., ve sıvı seviyesi yüksekliği hesaplanır.
Radar Seviye MetreTeknik parametreler
| Tipik uygulama | Sıvılar, tozlar, katı parçacıklar, koroziv ortamlar |
| Anten malzemesi | Esnek kablo/304/PTFE (ihtimal) |
| Ölçme aralığı | 6 m |
| Doğruluk | ±1mm |
| Güç kaynağı | 24 VDC ((İki tel, dört tel) |
| Orta sıcaklık | -40°C+130°C,-40°C+250°C |
| Basınç | -0,1 ∼4,0MPa |
| Süreç bağlantısı | Filtreler, Flanslar (ihtiyaç duyulmaz) |
| Koruma sınıfı | IP67 |
| Patlama geçirmez sınıf | ExiaIICT6 (ihtimal) |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
※ Not:Ürünolabilir.Buna göre özel- Evet.Özel gereksinimler- Ne?Kullanıcılar!
Radar Seviye MetreÇalışan İlke
Yönlendirilmiş dalga radarı tarafından yayılan yüksek frekanslı mikrodalga darbeleri algılama bileşeni boyunca yayılır (çelikli kablo veya çelik çubuk) ve ölçülen ortamla karşılaştığında,Dielektrik sabitinin ani değişimi nedeniyle, yansımaya neden olur ve nabız enerjisinin bir kısmı geri yansıtılır.Gönderilen darbeler ve yansıtılan darbeler arasındaki zaman aralığı ölçülen ortamın uzaklığına orantılıdır..
Radar Seviye MetreTasarım Özellikleri
◎ Yönlendirilmiş dalga radar seviye ölçer gelişmiş mikrodalga işleme teknolojisini ve eşsiz Echo Discovery yankı işleme teknolojisini, temas ölçümünü,yüksek ölçüm doğruluğu ve daha doğru ölçümAynı zamanda, yönlendirilmiş dalga radarı yapışmaya dayanıklıdır ve orta sıcaklık ve yapışıklık gibi dış ortamdan etkilenmez.
◎ Çeşitli süreç bağlantı yöntemleri ve algılama bileşenleri türleri, 70X serisi yönlendirilmiş dalga radar seviye ölçerlerini çeşitli karmaşık çalışma koşulları ve uygulamalar için uygundur.Yüksek sıcaklık, yüksek basınçlı ve küçük dielektrik sabit ortam.
◎ Nabız çalışma modunu kullanarak, ürün son derece düşük emisyon gücüne sahiptir ve çeşitli metal ve metal olmayanlarda kurulabilir
İnsan vücuduna ve çevreye zarar vermeyen kaplar.
![]()
Radar Seviye MetreElektrikli bağlantılar
◎ Güçlendirme voltajı
(4 ~ 20) mA/HART ((İki tel)
Güç kaynağı ve çıkış akım sinyali, iki çekirdekli koruma kablosu paylaşır. Belirli güç kaynağı voltaj aralığı için teknik verilere başvurun. İçsel olarak güvenli tip için,Güç kaynağı ve cihaz arasında bir güvenlik bariyeri eklenmelidir..
(4 ~ 20) mA/HART ((Dört tel)
Güç kaynağı ve akım sinyali ayrıdır ve her biri iki çekirdekli koruma kablosu kullanır.
RS485/Modbus
Güç kaynağı ve Modbus sinyali ayrıdır ve her biri iki çekirdekli koruma kablosu kullanır.
Bağlantı yöntemi
![]()