|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYRD704 |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | $550~$850/pcs |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ayda |
NYRD704 1.8GHz Koaksiyel Kılavuzlu Dalga Radar Seviye Ölçer Büyük Mavi Kasa 6m Ölçüm Aralığı
NYRD704 1.8GHz Kılavuzlu Dalga Radar Seviye Ölçer Çalışma Prensibi
Kılavuzlu dalga radar seviye ölçer, zaman alanı yansıtma (TDR) prensibine dayanan bir seviye ölçerdir. Radar seviye göstergesinin elektromanyetik darbesi, ışık hızında çelik kablo veya prob boyunca yayılır. Darbenin bir kısmı, bir yankı oluşturmak üzere yansıtılır ve aynı yol boyunca darbe vericiye geri döner. Verici ile ölçülen ortam yüzeyi arasındaki mesafe, bu süre zarfındaki darbenin yayılma süresiyle orantılıdır ve sıvı seviyesi yüksekliği hesaplanır.seviye ölçer darbe
NYRD704 1.8GHz Kılavuzlu Dalga Radar Seviye Ölçer Teknik Parametre
| Tipik uygulama | Düşük dielektrik sabitli sıvılar, özellikle |
| İletim frekansı | 1.8GHz |
| Ürün modeli | NYRD704 |
| Anten tipi | Çubuk tipi; Koaksiyel |
| Anten malzemesi | 304,316 (isteğe bağlı) |
| Yankı örnekleme | 55 kez/s |
| Ölçüm aralığı | 6m |
| Ölçüm doğruluğu | ±1mm |
| Güç kaynağı | 24VDC, 220VAC (isteğe bağlı) |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| İşlem sıcaklığı | -40~130℃ |
| İşlem basıncı | -0.1~2.0MPa |
| Proses bağlantısı | Flanş, Dişli (isteğe bağlı) |
| Koruma seviyesi | IP67 |
| Patlama korumalı sınıfı | Exia II CT6 Ga |
Not: Ürünler kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir!
NYRD704 1.8GHz Kılavuzlu Dalga Radar Seviye Ölçer Tasarım Özellikleri
1. Darbe çalışma modunu kullanarak, ürün son derece düşük emisyon gücüne sahiptir ve insan vücuduna ve çevreye zarar vermeden çeşitli metal ve metal olmayan kaplara monte edilebilir.
2. Çeşitli proses bağlantı yöntemleri ve tespit bileşenleri türleri, 70X serisi kılavuzlu dalga radar seviye göstergelerini çeşitli karmaşık çalışma koşulları ve uygulamalar için uygun hale getirir. Örneğin: yüksek sıcaklık, yüksek basınç ve düşük dielektrik sabitli ortam.
3. Kılavuzlu dalga radar seviye ölçer, gelişmiş mikrodalga işleme teknolojisi ve benzersiz Yankı Keşfi yankı işleme teknolojisi, temaslı ölçüm, yüksek ölçüm doğruluğu ve daha doğru ölçüm benimser. Aynı zamanda, kılavuzlu dalga radar yapışmaya karşı dayanıklıdır ve ortam sıcaklığı ve yapışma gibi dış ortamdan etkilenmez.
NYRD704 1.8GHz Kılavuzlu Dalga Radar Seviye Ölçer Kurulum Kılavuzu
Aşağıdaki kurulum kılavuzu, katı parçacıkların ve sıvıların ölçümü için kablo ve çubuk probları için uygundur. Koaksiyel tübüler prob yalnızca sıvı nesneler için kullanılır.
![]()
NYRD704 1.8GHz Kılavuzlu Dalga Radar Seviye Ölçer Kurulum Konumu
Çıkış ve girişten uzak durmaya çalışın.
Metal tanklar ve plastik tanklar için ölçüm cihazı tankın iç duvarına dokunmamalıdır. Metal bir tank ise, malzeme seviye ölçer tankın merkezine monte edilmemelidir.
Silo çapının 1/4'üne monte edilmesi önerilir.
Kablo veya çubuk tipi problar, tank duvarından en az 30 cm uzakta tutulmalıdır.
Probun alt kısmı, tankın tabanından yaklaşık 30 mm uzakta olmalıdır.
Prob, tank içindeki engellerden en az 200 mm uzakta tutulmalıdır.
Konteynerin tabanı konik ise, sensör tankın tepesinin merkezine monte edilebilir, böylece ölçüm tankın tabanına kadar alınabilir.