|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYRD900 |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | $850~$1250/pcs |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ayda |
Güçlü Penetrabilite NYRD900 80G Frekans Modülasyonu Radar Seviye Iletken
NYRD900 80G Frekans Modülasyonu Radar Seviyesi Işınlatıcısı İş Prensibi
FM dalga FMCW radar ürünleri (millimeter dalga radarları olarak da adlandırılır), çünkü Ku dalga radarlarından daha yüksek frekanslı millimeter dalga bantları kullanırlar.Kendi geliştirdiği CMOS milimetre dalga radyo frekansı çipine dayanarak, daha sıkı bir radyo frekansı mimarisi ve daha yüksek sinyal-gürültü oranını gerçekleştirir.Uzun mesafe görüntüleme ve çok spektral görüntüleme gibi uzak hedef tespitinde ve güçlü duman ve toz ortamlarında önemlidirler.Millimeter dalga foton enerjisi sadece birkaç millielektron volt ve tespit edilecek maddenin X-ışını iyonizasyonu ve hasarı olmayacaktır.Bu nedenle tespit edilecek maddeye zarar vermek kolay değildir..Uygulama, mikro dalga radarından daha küçük hedefleri tespit edebilir ve daha yüksek çözünürlük ve daha güçlü gizlilik ile daha doğru konumlandırma elde edebilir.
NYRD900 80G Frekans Modülasyonu Radar Seviyesi İletici Teknik Parametresi
| Model | NYRD900 |
| İletişim frekansı | 76GHz 81GHz, FM tarama frekansı genişliği 5GHz |
| Anten şekli | lens anteni, korozyon karşıtı lens anteni |
| Anten malzemesi | PTFE, 304+PTFE (ihtiyaç duyulmaz) |
| Ölçme aralığı | 0.08 ¢ 150m |
| Ölçüm doğruluğu | 0.05% ∙ 0.1% F.S. |
| Güç kaynağı | 24VDC, 220VAC |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Süreç sıcaklığı | -40 ̊+130°C, -40 ̊+260°C (≥260°C özelleştirilebilir) |
| Süreç basıncı | -0,1 ∼2,0MPa |
| Süreç bağlantısı | Fil, Flanş, Sağlıklı sıkıştırıcı (ihtiyaç duyulmaz) |
| Koruma seviyesi | IP67, IP68 (ihtimal edilir) |
| Patlama geçirmez sınıf | ExiaIICT6 Ga |
※ Not:Ürünolabilir.Buna göre özel- Evet.Özel gereksinimler- Ne?Kullanıcılar!