|
|
| Marka Adı: | NUOYING JIAYE |
| Model Numarası: | NYRD-701 |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | $450~$1700/pcs |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ön ay |
6m NYRD 704 Koaksiyel Bağlantı & Akıllı Yönlendirilmiş Dalga Radar Seviye Ölçücüsü
Çalışma prensibi 30m Koaksiyel Bağlantı & Wise NYRD 704 Yönlendirilmiş Dalga Radar Seviye Ölçücüsü Çalışma alanında
Yönlendirilmiş dalga radarı tarafından yayılan Koaksiyel Bağlantı ve Bilgelik darbeleri algılama bileşeni boyunca yayılır ( çelik kablo veya çelik çubuk) ve test edilen ortamlarla karşılaşır.Dielektrik sabitinin ani değişimi nedeniyle, yansımaya neden olur ve nabız enerjisinin bir kısmı geri yansıtılır.Gönderilen darbeler ve yansıtılan darbeler arasındaki zaman aralığı ölçülen ortamın uzaklığına orantılıdır..
Ben...nput işleme
Yönlendirilmiş dalga radar aleti zaman yolculuğu prensibine dayanan bir ölçüm cihazıdır.ve çalışma süresi elektronik bileşenler tarafından hedef seviyesine dönüştürülebilirSonda yüksek frekanslı bir darbe yayar ve kablo veya çubuk sondası boyunca yayılır.
O.Çıktı işleme
Boş tank yüksekliği E ((= sıfır), tam tank yüksekliği F ((= tam aralık) ve bazı uygulama parametrelerini girerek, uygulama parametreleri otomatik olarak ölçüm koşullarına ayarlayacaktır,4-20mA çıkışa karşılık gelen.
Tasarım özellikleri- Ne? 30mAnti-Kortsiyon ve PTFENYRD 701 Yüksek Sıcaklık ve Basınçta Yönlendirilmiş Dalga Radar Seviye Ölçücüsü
◎Yönlendirilmiş dalga radar nesne seviyesi ölçer gelişmiş mikrodalga işleme teknolojisini ve eşsiz Echo Discovery Echo işleme teknolojisini, temas ölçümünü, yüksek ölçüm doğruluğunu benimser,daha doğru ölçümSon zamanlarda, yönlendirilmiş dalga radarları orta sıcaklık ve yapışkanlık gibi dış ortamlardan etkilenmez.
◎ 70-X serisi yönlendirilmiş dalga radar nesne seviyesi ölçer, verprocess bağlantı modları ve algılama modülü türleri nedeniyle çok yönlü karmaşık çalışma koşulları ve uygulamalar için uygundurÖrneğin: yüksek sıcaklık, yüksek basınç ve düşük dielektrik sabit ortam.
◎Pulse çalışma modu, düşük emisyon gücü, çeşitli koroziv, metal olmayan kaplarda kurulabilir, insan vücuduna ve çevreye zarar vermez.
Teknik parametreler 30m'lik, yüksek sıcaklık, basınç ve yüksek hassasiyetli NYRD 701 Yönlendirilmiş Dalga Radar seviyesi ölçer.
| Tipik uygulama | Sıvı (güçlü korozyon, düşük dielektrik sabit, yapışma, yüksek sıcaklık ve yüksek basınç) |
| Toz (uçan kül, kireçtaşı tozu, çimento tozu) | |
| Katı (küçük parçacıklar) | |
| Ürün modeli | NYRD704. |
| Anten şekli | Kablo tipi, çubuk tipi |
| Anten malzemesi | PTFE |
| Eko örnekleme | 55 kere /s |
| Ölçme aralığı | 6m |
| Ölçüm doğruluğu | 0.05% ~ 0.1% F.S. |
| Güç kaynağı | 24VDC |
| Sinyal çıkışı | 4... 20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Süreç sıcaklığı | -40 ~ + 500 °C |
| Süreç basıncı | -0,1~2,0MPa,-0,1~4,0MPa |
| Süreç bağlantısı | Flanş |
| Elektriksel arayüz | M20×1.5, 1⁄2 " NPT |
| Koruma derecesi | IP 65, IP 67 |
| Patlama geçirmez sınıf | ExiaIICT6Ga |
Not: Ürün kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.