|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYRD900 |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | $450 to $1700 /pcs |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ön ay |
Yüksek Sıcaklık Gaz Buharı 80G Radar Seviye Ölçer 76GHz~81GHz 0.08~150m
Çalışma prensibi
NYRD900 FM dalga FMCW radar ürünleri (milimetre dalga radar olarak da adlandırılır), Ku band radar frekansından daha yüksek olan milimetre dalga bandının kullanılmasından dolayı, uzak hedef tespiti, güçlü duman tozu ortamı, uzak görüntüleme, çoklu spektral görüntüleme gibi alanlarda önemli uygulamalara sahiptir ve mikrodalga radardan daha küçük hedefleri tespit edebilir ve daha doğru konumlandırma sağlayabilir. Daha yüksek çözünürlüğe ve daha güçlü güvenliğe sahiptir.
![]()
Tasarım özelliği
* Geniş menzil, küçük kör nokta. Maksimum menzil 120m'ye ulaşabilir ve konuşma alanı 8cm'ye ulaşabilir.
* Küçük ışın açısı, küçük anten boyutu, kolay kurulum. Nozül boyutundan ve bariyerin parazitinden az etkilenir.
* Dalga boyu daha kısadır ve cisim yüzeyindeki yansıma daha iyidir, bu nedenle nişan alma için evrensel flanş kullanılmasına özel bir gerek yoktur.
* Uzaktan hata ayıklama ve uzaktan yükseltme desteği, yerinde bakımı kolaylaştırır.
* Endüstriyel ölçüm alanında kullanılan 80GHz bant radarı olarak, yüksek hassasiyetli, temassız seviye ve sıvı seviyesi ölçümü, diğer yaygın mikrodalga darbe radarları, kılavuzlu dalga radarları ile kıyaslanamayacak avantajlara sahiptir, son derece dar ışın ve nüfuz etme yeteneği, ölçüm performansını zayıflatmadan ultra karmaşık çalışma koşullarına uyum sağlayabilir.
Teknik parametre
![]()
| Uygulama | Elektromanyetik dalga emisyon açısı 3°'den azdır, dar alan veya kılavuzlu dalga tüpü ölçümü için uygundur |
| Büyük depolama toleransı (150m) ve küçük silindir depolama "küçük kör nokta" için uygundur | |
| Yüksek hassasiyet, yüksek hijyen seviyesi ve diğer ölçüm yerleri | |
| Süreç koşulları karmaşıktır (karıştırma, ısıtma çubuğu, merdiven, yüzer çatı, güçlü toz, güçlü buhar vb.) | |
| Ürün numarası | NYRD900 |
| İletim frekansı | 76GHz~81GHz, FM tarama frekans genişliği 5GHz |
| Anten formu | Lens anten, korozyon önleyici lens anten |
| Anten malzemesi | PTFE, 304+PTFE |
| Ölçüm aralığı | 0.08~150m |
| Ölçüm doğruluğu | 0.05%~0.1%F.S |
| Güç kaynağı | 24VDC, 220VAC |
| Sinyal çıkışı | 4-20mA/HART/RS485/Modbus... |
| İşlem sıcaklığı | -40~130℃, -40~260℃ (≥260℃özelleştirilebilir) |
| İşlem basıncı | -0.1~2.0Mpa |
| İşlem bağlantısı | Dişli, braket, flanş, hijyenik kelepçe (isteğe bağlı) |
| Koruma sınıfı | IP65, IP67, IP68 (isteğe bağlı) |
| Patlamaya dayanıklı sınıf | ExiaIICT6 Ga, ExdIICT6 Gb (Sertifikada gösterildiği gibi) |
Başka sorularınız olursa lütfen bizimle iletişime geçin. Taleplerinizi en kısa sürede işleme alacağız.
Serena Jiang / Satış Müdürü
Telefon/WhatsApp:+86 15934851597