|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYCFQ-UL, NYCFQ-UK |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | $450 to $1700 /pcs |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ön ay |
Rs485 modbus radar tipi su seviyesi sensörü vericisi
NYRD-901 Radar Su Seviye Ölçer
NYRD901 Frekans Modülasyonlu dalga FMCW radar ürünü (milimetre dalga radarı olarak da bilinir), uzaktan hedef tespiti, uzaktan görüntüleme, çok spektrumlu görüntüleme vb. alanlarda önemli uygulamalara sahiptir. Yoğun duman ve toz ortamında, Ku bandı radarından daha yüksek frekansa sahip milimetre dalga bandını kullandığı için. Mikrodalga radardan daha küçük hedefleri tespit edebilir ve daha doğru konumlandırma, daha yüksek çözünürlük ve daha güçlü gizlilik sağlayabilir.
NYRD-901 Radar Su Seviye Ölçer Teknik Parametreler
| Tipik uygulama | su, sıvılar |
| Ölçüm aralığı | 5m, 10m, 15m, 20m |
| Güç Kaynağı | 24VDC(22V~30V) |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA/RS485/Modbus.. |
| Ortam sıcaklığı | -20°C~+70°C |
| İşlem basıncı | -0.1~1.0Mpa |
| Bağlantı yöntemi | Dişli |
| Koruma Sınıfı | IP67 |
Notlar: Ürünler müşterinin gereksinimlerine göre özelleştirilebilir!
NYRD-901 Radar Su Seviye Ölçer Sertifikası
![]()
NYRD-901 Radar Su Seviye Ölçer Çalışma Koşulu
![]()