|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYRD808 |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | $450 to $1700 /pcs |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ön ay |
Çimento seviye sensörü radar tahıl silosu radar seviye ölçer hart radar seviye verici
Açıklama
Bu seri radar seviye ölçer 26G yüksek frekanslı radar sensörü kullanır, maksimum ölçüm aralığı 70 metreye kadar çıkabilir. Anten daha fazla işlenmiş,
yeni hızlı mikroişlemciler daha yüksek hız ve verimliliğe sahiptir, sinyal analizi yapılabilir, cihaz reaktör, katı silo ve çok karmaşık ölçüm ortamları için kullanılabilir.
Şartname
| 70 Metre Menzilli Radar Seviye Ölçer 26G Yüksek Frekanslı Radar Sensörü Kullanır | |
| Güç kaynağı | Katı malzeme, Yoğun toz |
| Ölçüm Aralığı | 70 Metre |
| Proses Bağlantısı | Evrensel Flanş |
| Ortam Sıcaklığı | -40°C ~ +250°C |
| Proses Basıncı | -0.1 ~ 0.1 Mpa |
| Hassasiyet | ± 15mm |
| Koruma Sınıfı | IP67 |
| Frekans Aralığı | 26GHz |
| Sinyal Çıkışı | 4~20mA/Hart (İki telli/Dört) RS485/Modbus |
| Patlamaya Dayanıklılık Sınıfı | Exia II C T6 Ga |
Prensip
Radar seviye verici anteni mikrodalga darbesi dardır, aşağı doğru iletim anten. Ortam yüzeyine maruz kalan mikrodalga tekrar anten sistemi tarafından alınır, elektronik devreye sinyal gönderir otomatik olarak seviye sinyallerine dönüştürülür (çünkü mikrodalga yayılma hızı, elektromanyetik dalganın hedefe ulaşması ve alıcıya geri yansıması bu zamanda neredeyse anlık).
![]()
Referans ölçüm: Vida dişi altı veya flanşın sızdırmazlık yüzeyi.
Ölçümü etkileyen engeller varsa yansıtıcı : Radar seviye ölçerin en yüksek seviyesinin ölçüm kör
alana giremeyeceğinden emin olun (aşağıdaki Şekil D'de gösterilmiştir).
Özellikler
RS485 / ModbusNeredeyse hiç korozyon, kabarcık etkisi yok; atmosferdeki su buharından, sıcaklık ve basınç değişikliklerinden neredeyse etkilenmez.
RS485 / Modbusetkisi vardır. Daha kısa dalga boyu, eğimli katı yüzeyin yansıması
RS485 / ModbusHüzme açısı küçüktür, enerji yoğundur, yankı yeteneğini artırabilir ve paraziti önleyebilir. Ölçüm aralığı daha küçüktür, bir ölçüm iyi
RS485 / ModbusYüksek sinyal-gürültü
RS485 / Modbusseviye dalgalanması
RS485 / Modbusdaha iyi performans
RS485 / ModbusYüksek frekans, katı ve düşük dielektrik sabitli malzemelerin ölçümü için en iyi seçimdir. Kurulum Gereksinimleri Kurulum rehberi: Çapın 1/4 veya 1/6'sına monte edilmelidir. Not: tank duvarı arasındaki mesafe minimum mesafe tank yüksekliğinin 1/10'u olmalıdır. Not: 1. referans 2. Konteyner merkezi veya simetri ekseni Üst konik tank seviyesi, tankın üstüne
RS485 / ModbusBesleme antenini dikey hizalama yüzeyine ayarlayın. Yüzey pürüzlü ise, kartan flanşın açısını hizalama
yüzeyine ayarlamak için açı kartı kullanılmalıdır.
:
Konik tank besleme portunun üzerine monte edilemez.
2. 1.
![]()
Doğru 2.
Hatalı
![]()
yağmurdan korunma önlemleri
Cihaz, kemerli veya kubbeli tavanın ortasına monte edilemez. Dolaylı yankı üretmenin yanı sıra yankılardan da etkilenir. Birden fazla yankı, gerçek sinyal yankısından daha büyük olabilir, çünkü tepeden geçmek birden fazla yankıyı yoğunlaştırabilir. Bu nedenle merkezi
![]()
RS485 / Modbus2. Hatalı
Ölçümü etkileyen engeller varsa yansıtıcı plaka gereklidir.
1. C: En kısa sürede ancak 12 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz
2. Hatalı Elektriksel Bağlantı
![]()
RS485 / Modbus(4~20)mA/HART (İki telli sistem) Güç kaynağı ve çıkış akım sinyali
S: Ne kadar sürede bana cevap vereceksiniz?C: En kısa sürede ancak 12 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz
S: Bazı örnekler alabilir miyim?C: Evet, kalite kontrolü ve pazar testi için numune siparişi mevcuttur. Ancak ekspres ücretini ödemeniz gerekir.
![]()
RS485 / ModbusGüç kaynağı ve Modbus sinyal hattı ayrı ayrı blendajlı kablo kullanılarak ayrılır, besleme voltajı aralığı için teknik verilere bakın. SSS
S: Ne kadar sürede bana cevap vereceksiniz?C: En kısa sürede ancak 12 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz
S: Bazı örnekler alabilir miyim?C: Evet, kalite kontrolü ve pazar testi için numune siparişi mevcuttur. Ancak ekspres ücretini ödemeniz gerekir.
![]()
S: Üretiminizi ne kadar sürede ayarlayabilirsiniz?
C: Ürün onayınızı aldıktan ve ön ödemeyi aldıktan sonra, üretim hemen başlayacaktır.
S: Teslimat süresi nedir?
C: Küçük siparişler için genellikle yaklaşık 3-5 iş günü ve büyük siparişler için 10-15 gün sürer.
S: Kalitenizi nasıl kontrol ediyorsunuz?
C: Üç denetim adımı (orijinal, üretim ve bitmiş ürünler) + iyi garanti hizmeti (insan hasarı faktörleri olmadan yeni bir tane değiştirmek için 1 yıl ücretsiz).
S: Hangi sertifikalarınız var?
C:ISO9000, CE, Patlamaya dayanıklılık sertifikası, RoHs hazır. Ve malların tesliminden önce, üçüncü taraflarca verilen kalite ve güvenlik denetim sertifikası da sunulabilir.
S: Fabrikanızı ziyaret edebilir miyim?
C: Çok memnuniyetle! Xian Yang havaalanına uçun. Bizim için büyük bir zevkti.
S: Garanti şartlarınız nelerdir?
C: 12 ay garanti süresi sunuyoruz.
S: OEM ve Özelleştirilmiş hizmet sağlayabilir misiniz?
C: Evet, OEM ve ODM her ikisi de mevcuttur, profesyonel Ar-Ge departmanımız var, size profesyonel çözümler sunabilir.
Paketleme ve Nakliye
Teknik parametre
Uygulama
Her türlü sıvı (güçlü korozyon, düşük dielektrik sabiti, karıştırma, buhar, kristalizasyon, yoğuşma, bulamaç, yüksek sıcaklık ve yüksek basınç vb.)
Her türlü toz (güçlü toz, uçucu toz, çimento tozu, kireç tozu, uçucu kül, kristalizasyon ve diğer durumlar)
Çeşitli katılar (tahıl, küçük taşlar, demir cevheri, kömür vb.)
Ürün numarası
NYRD805,NYRD806,NYRD807,NYRD808,NYRD809,NYRD810,NYRD86
NYRD87,NYRD-PB,NYRD-SD,NYRD-TJ,NYRD- SL
Anten formu
Çubuk tipi, su damlası tipi, plaka tipi, korna tipi, yüzey tipi, lens tipi
Anten malzemesi
PTFE,304,316,PP,PFA
Ölçüm aralığı
10m,20m,30m,35m,40m,80m
Ölçüm hassasiyeti
![]()
0.05%~0.1%F.S
![]()
| Güç kaynağı | 24VDC(iki telli, dört telli),220VAC |
| Sinyal çıkışı | |
| 4-20mA/HART/RS485/Modbus... | |
| Proses sıcaklığı | -40~+130°C,-40~+150°C,-40~+2600°C,-40~+1200°C |
| Proses basıncı | |
| -0.1~0.3Mpa,-0.1~2.0Mpa,-0.1~4.0Mpa, | Proses bağlantısı |
| Dişli, braket, flanş,Sağlık kelepçesi (isteğe bağlı) | Elektrik arayüzü |
| M20x1.5,1/2”NPT | Koruma sınıfı |
| IP65,IP67,IP68(isteğe bağlı) | Patlamaya dayanıklılık sınıfı |
| ExiaIICT6 Ga,ExdIICT6 Gb(Sertifikada gösterildiği gibi) | Başka sorularınız olursa lütfen bizimle iletişime geçin. Taleplerinizi en kısa sürede işleme alacağız. |
| Serena Jiang / Satış Müdürü | Telefon/WhatsApp:+86 15934851597 |