|
|
| Marka Adı: | NUOYINGJIAYE |
| Model Numarası: | NYRD900 |
| Moq: | 1 parça |
| fiyat: | $638.58 to $723.846/pcs |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 1000 adet/ayda |
NYRD900 PTFE Anten 80G Radar Seviye Meter Ölçme aralığı 0.08 - 150m
80G Radar Seviyesi Ölçücüsünün Çalışma İlkeleri
NYRD900 FrekansıModülasyon dalgası FMCW radar ürünü (milimetre dalga radarı olarak da bilinir) uzaktan hedef tespitinde, uzaktan görüntüleme, çok spektral görüntüleme vb. önemli uygulamalara sahiptir.Güçlü duman ve toz ortamında, çünkü Ku bantlı radardan daha yüksek frekansta bir milimetre dalga bandı kullanır.Mikrodalga radarından daha küçük arjetler ve daha yüksek çözünürlük ve daha güçlü gizlilik ile daha doğru konumlandırma elde etmek.
80G Radar Seviyesi Ölçücüsü Teknik Parametreleri
|
Tipik Uygulamalar |
Elektromanyetik dalga emisyon açısı 3 °'den azdır ve dar alanda veya yönlendirilmiş dalga tüpünde ölçüm için uygundur. |
| Süper büyük depolama tankı (150m) ve küçük depolama tankı (küçük kör alan) için uygulanabilir | |
| Yüksek hassasiyet, yüksek sağlık seviyesi ve diğer durumlar | |
| Karmaşık süreç koşulları olan yerler (karıştırma, ısıtma çubuğu, merdiven, yüzen çatı, güçlü toz, güçlü buhar vb.) | |
| Ürün modeli | NYRD900 |
| İletişim sıklığı | 76GHz~81GHz, FM tarama frekansı genişliği 5GHz |
| Anten şekli | Lens anteni, korozyon karşıtı lens anteni |
| Anten malzemesi | PTFE, 304+PTFE |
| Ölçme aralığı | 0.08 ~ 150m |
| Ölçüm Doğruluğu | 0.05% ∙ 0.1% F.S. |
| Güç kaynağı | 24VDC,220VAC |
| Sinyal çıkışı | 4... 20mA/HART/RS485/Modbus |
| Süreç sıcaklığı | - 40 ~ + 130 °C, - 40 ~ + 260 °C (~ 260 °C özelleştirilebilir) |
| Süreç Basıncı | -0,1 ∼2,0MPa |
| Süreç Bağlantısı | iplik, koltuk, flens, sanitar sıkıştırıcı (iletilmez) |
| Koruma Derecesi | IP65, IP67, IP68 (ihtiyaç duyulmaz) |
| Patlama geçirmez derecesi | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (detaylar için sertifikaya bakın) |
Not: Tasarım kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir!