|
|
| Marka Adı: | NUOYING |
| Model Numarası: | NYRD900 |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | $280~$580/pc |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 1000 adet |
80GHz Tank RS485 Radar Seviye Vericisi Yüksek Hassasiyetli Ölçüm
80GHz NYRD900 Radar Seviye Vericisi Ürün Açıklaması
Ku band radarından daha yüksek frekanslı bir milimetre dalga bandı kullanan NYRD900 radar seviye vericisi, uzun menzilli hedef tespiti, güçlü duman ve toz koşulları varlığında uzun menzilli görüntüleme sağlar, çok spektrumlu görüntüleme önemli uygulamalara sahiptir ve mikrodalga radardan daha küçük hedefleri tespit edebilir ve daha doğru konumlandırma sağlayabilir, daha yüksek çözünürlük ve daha güçlü güvenlik ile.
80GHzNYRD900 Radar Seviye Ölçer Tasarım Özelliği
1. İyi geçici performans: Kendi geliştirdiği COMS milimetre dalga RF çipine dayanmaktadır. Bağımsız araştırma ve geliştirmedir ve bağımsız yazılıma, bağımsız çipe sahiptir.
2. Küçük ışın açısı, küçük anten boyutu ve kolay kurulum: ışın açısı ne kadar küçük olursa, ölçülen proje üzerindeki etki o kadar az olur, bu da ölçüm güvenilirliğini ve doğruluğunu büyük ölçüde artırır.
3. Düşük enerji: Test edilecek maddeyi yok etmek kolay değildir.
4. Geniş ölçüm aralığı ve küçük kör nokta: Küçük kutu ölçümü için de iyi sonuçlar elde edilebilir.
5. Güçlü nüfuz etme: Malzemenin iç yapısını tespit etmek için kullanılabilir.
80GHzNYRD900 Radar SeviyesiVericiTeknik Parametreler
| Tipik uygulama |
1.Elektromanyetik dalga emisyon açısı 3 dereceden azdır, dar alan veya dalga kılavuzu tüp ölçümü için uygundur; 2.Büyük tanklar (150m) ve küçük tanklar (küçük kör nokta) için uygundur; 3.Yüksek hassasiyet ve yüksek hijyen seviyesi ölçümü; 4.Karmaşık proses koşullarına sahip durumlar (karıştırma, ısıtma çubuğu, merdiven, yüzer tavan, güçlü toz, güçlü buhar vb.) |
| İletim frekansı | 76Hz-81Hz, FM tarama frekans genişliği 5GHz |
| Anten formu | Lens anten, antiseptik lens anten |
| Anten malzemesi | PTFE, 304+PTFE |
| Ölçüm aralığı | 0.08-150m |
| Ölçüm doğruluğu | 0.05%-0.1% F.S |
| Güç kaynağı | 24VDC, 220VAC |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Proses sıcaklığı | -40~+130℃,-40~+260℃ (≥260℃ özelleştirilebilir) |
| Proses basıncı | -0.1~2.0MPa |
| Proses bağlantısı | Dişli, flanş |
| Koruma Sınıfı | IP67,IP68 (isteğe bağlı) |
| Patlamaya dayanıklı sınıf | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb |
Not: Ürünler kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.
80GHz NYRD900 Radar Seviye Vericisi Resimleri
![]()
![]()