|
|
| Marka Adı: | NUOYING |
| Model Numarası: | NYRD900 |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | $260~$380/pc |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 1000 adet |
NYRD900 80GHz Korozyona Dayanıklı ve Patlamaya Dayanıklı Tozlu Ortamlar İçin Radar Seviye Vericisi, CE ve IP67 Raporlu
NYRD900 80GHz Korozyona Dayanıklı ve Patlamaya DayanıklıRadar Seviye Vericisi Ürün Açıklaması
NYRD900 radar seviye vericisi, uzak hedef tespiti, uzak görüntüleme, çoklu spektral görüntüleme, yoğun duman ve tozlu koşullar vb. alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Ku bandından daha yüksek frekansa sahip milimetre dalga bandını kullandığı için, daha küçük hedefleri tespit edebilir ve mikrodalga radardan daha doğru konumlandırma sağlayabilir, daha yüksek çözünürlük ve daha güçlü güvenlik sunar.
NYRD900 80GHz Korozyona Dayanıklı ve Patlamaya Dayanıklı Radar Seviye Vericisi Tasarım Özellikleri
1.İyi geçici performans: Kendi geliştirdiği CMOS milimetre dalga RF çipine dayanarak, daha kompakt bir RF yapısı ve daha yüksek sinyal-gürültü oranı elde edilir.
2.5GHz çalışma bant genişliği, ürüne daha yüksek ölçüm çözünürlüğü oranı ve ölçüm doğruluğu kazandırır.
3.Koherens: koheren akım tahrikli dipol şok üretimi veya koheren lazer darbe üretiminin doğrusal olmayan diferansiyel frekans etkisi.
4.Düşük enerji: milimetre dalga foton enerjisi sadece birkaç milielectron volt'tur, X-ışını iyonizasyonu ve tespit edilecek maddenin tahribatı olmaz, bu nedenle tespit edilecek maddeyi tahrip etmek kolay değildir.
5.Güçlü nüfuz etme: Polar olmayan maddeler için güçlü nüfuz etme. Birçok metalik olmayan polar olmayan malzeme bu banttaki ışınları az emer ve bu nedenle malzemenin iç yapısını incelemek için kullanılabilir. Örneğin, seramik / karton / plastik ürünler / köpük, bu elektromanyetik radyasyon bandına şeffaftır ve ayrıca havaalanı / istasyon güvenlik izlemesi için, örneğin makine / patlayıcı ve uyuşturucu keşfetmek veya devre kartı kaynak tespiti için kullanılabilir.
NYRD900 80GHz Korozyona Dayanıklı ve Patlamaya Dayanıklı Radar Seviye Vericisi Tipik Uygulamalar
1.Dar alan veya kılavuzlu dalga tüpü ölçümü için uygundur.
2.Süper büyük tank (150m) ve küçük tank için geçerlidir.
3.Yüksek hassasiyetli, yüksek hijyen sınıfı ölçüm.
4.Karmaşık proses koşullarına sahip durumlar (karıştırma, ısıtma çubuğu, merdiven, yüzer tavan, yoğun toz, yoğun buhar vb.).
NYRD900 80GHz Korozyona Dayanıklı ve Patlamaya Dayanıklı Radar Seviye Vericisi Teknik Parametreler
| Ürün Modeli | NYRD900 |
| İletim frekansı | 76Hz-81Hz, FM tarama frekans genişliği 5GHz |
| Anten formu | Lens anten, antikorozif lens anten |
| Anten malzemesi | PTFE, 304+PTFE |
| Ölçüm aralığı | 0.08-150m |
| Ölçüm doğruluğu | 0.05%-0.1% F.S |
| Güç kaynağı | 24VDC, 220VAC |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Proses sıcaklığı | -40~+130℃,-40~+260℃ (≥260℃ özelleştirilebilir) |
| Proses basıncı | -0.1~2.0MPa |
| Proses bağlantısı | Dişli, flanş |
| Koruma Sınıfı | IP67, IP68 (isteğe bağlı) |
| Patlamaya dayanıklılık sınıfı | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb |
Not: Ürünler kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.
NYRD900 80GHz Korozyona Dayanıklı ve Patlamaya Dayanıklı Radar Seviye Vericisi Resimler
![]()
![]()