|
|
| Marka Adı: | NUOYING |
| Model Numarası: | NYRD900 |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | $260~$380/pc |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 1000 adet |
Fabrika 80GHz Korozyon Önleyici Radar Seviye Vericisi, Patlamaya Dayanıklı ve CE Raporlu Sürekli Seviye Ölçümü İçin
80GHz Korozyon ÖnleyiciRadar Seviye Vericisi Tasarım Özellikleri
1. İyi geçici performans: Kendi geliştirdiği CMOS milimetre dalga RF çipine dayanarak, daha kompakt bir RF yapısı ve daha yüksek sinyal-gürültü oranı elde edilir.
2. 5GHz çalışma bant genişliği, ürüne daha yüksek ölçüm çözünürlüğü ve ölçüm doğruluğu sağlar.
3. Düşük enerji: Milimetre dalga foton enerjisi sadece birkaç milielectron volt'tur, ölçülen maddeye X-ışını iyonizasyonu ve tahribatı olmaz, bu nedenle ölçülen maddeyi tahrip etmek kolay değildir.
4. Güçlü nüfuz etme: Polar olmayan maddeler için güçlü nüfuz etme. Birçok metalik olmayan polar olmayan malzeme bu bantta daha az ışın emer ve bu nedenle malzemenin iç yapısını incelemek için kullanılabilir. Örneğin, seramik / karton / plastik ürünler / köpük bu bantta elektromanyetik radyasyona karşı şeffaftır ve ayrıca havaalanı / istasyon güvenlik izlemesi için, örneğin makine / patlayıcı ve uyuşturucu keşfetmek veya devre kartı kaynak tespiti için kullanılabilir.
5. Polar moleküller tarafından kolayca emilir: bu bant, homojen olmayan maddelerde daha az saçılmaya sahiptir ve su buharı içeriğini tespit edip ölçebilir. Ayrıca, karakteristik profillerini analiz ederek malzeme bileşimini inceleyebilir veya kalite kontrolü yapabilirsiniz.
6. Geniş ölçüm aralığı, küçük kör nokta. Maksimum menzil 150m'ye ulaşabilir ve kör nokta 8cm'ye ulaşabilir.
80GHz Korozyon ÖnleyiciRadar Seviye Vericisi Tipik Uygulamalar
1. Dar alan veya kılavuzlu dalga tüpü ölçümü için uygundur
2. Süper büyük tank (120m) ve küçük tanklar için geçerlidir
3. Yüksek hassasiyetli, yüksek hijyen sınıfı ölçüm
4. Karmaşık proses koşullarına sahip durumlar (karıştırma, ısıtma çubuğu, merdiven, yüzer tavan, güçlü toz, güçlü buhar vb.)
80GHz Korozyon Önleyici Radar Seviye Vericisi Teknik Parametreler
| Tipik uygulama |
1. Elektromanyetik dalga emisyon açısı 3 dereceden azdır, dar alan veya dalga kılavuzu tüpü ölçümü için uygundur; 2. Büyük tanklar (150m) ve küçük tanklar (küçük kör nokta) için uygundur; 3. Yüksek hassasiyet ve yüksek hijyen seviyesi ölçümü; 4. Karmaşık proses koşullarına sahip durumlar (karıştırma, ısıtma çubuğu, merdiven, yüzer tavan, güçlü toz, güçlü buhar vb.) |
| İletim frekansı | 76Hz-81Hz, FM tarama frekans genişliği 5GHz |
| Anten formu | Lens anten, antikorozif lens anten |
| Anten malzemesi | PTFE, 304+PTFE |
| Ölçüm aralığı | 0.08-150m |
| Ölçüm doğruluğu | 0.05%-0.1% F.S |
| Güç kaynağı | 24VDC, 220VAC |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| İşlem sıcaklığı | -40~+130℃,-40~+260℃ (≥260℃ özelleştirilebilir) |
| İşlem basıncı | -0.1~2.0MPa |
| İşlem bağlantısı | Dişli, Flanş, Hijyenik kelepçe (isteğe bağlı) |
| Koruma Sınıfı | IP67, IP68 (isteğe bağlı) |
| Patlamaya dayanıklı sınıf | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb |
Not: Ürünler kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.
80GHz Korozyon ÖnleyiciRadar Seviye Vericisi Resimler
![]()
![]()
![]()