|
|
| Marka Adı: | NUOYING |
| Model Numarası: | NYRD900 |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | $240~$350/pc |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 1000 adet |
80GHZ Yüksek Frekanslı Kolay Kurulum 80m 120m Küçük Entegre Lens Antenli Akıllı Radar Seviye Vericileri
80GHz Yüksek FrekansRadar Seviye Verici Çalışma Prensibi
NYRD900 FMCW radar ürünleri (milimetre dalga radarı olarak da bilinir), milimetre dalganın Ku-band radardan daha yüksek frekansı nedeniyle, uzun mesafeli hedef tespiti, güçlü duman ve toz ortamı, uzun mesafeli görüntüleme, çok spektrumlu görüntüleme vb. alanlarında önemli uygulamalara sahiptir ve mikrodalga radardan daha küçük hedefleri tespit edebilir ve daha doğru konumlandırma, daha yüksek çözünürlük ve daha güçlü gizlilik sağlayabilir.
◎Koherans: Koherans, koherent akım tahrikli dipol salınımları veya koherent lazer darbelerinin doğrusal olmayan fark frekansı etkileri ile üretilir.
◎Güçlü nüfuz etme: Polar olmayan maddeler için güçlü nüfuz etme gücüne sahiptir. Birçok metalik olmayan polar olmayan malzeme bu banttaki radyasyonu daha az emer. Bu nedenle, malzemelerin iç yapısını tespit etmek için kullanılabilir. Örneğin, seramik, karton, plastik ürünler, köpük vb. bu banttaki elektromanyetik radyasyona karşı şeffaftır ve ayrıca havaalanları ve istasyonlarda güvenlik tespiti için, örneğin makine, patlayıcı ve uyuşturucu tespiti veya devre kartı kaynak tespiti için kullanılabilir.
◎Düşük enerji: Milimetre dalga fotonlarının enerjisi sadece birkaç milielectron volt'tur ve X-ışını iyonizasyonu ve tespit edilecek maddenin yok edilmesi fenomeni yoktur, bu nedenle tespit edilecek maddeyi yok etmek kolay değildir.
80GHz Yüksek Frekans Radar Seviye Verici Tipik Uygulamalar
1. Dar alan veya kılavuzlu dalga tüpü ölçümü için uygundur
2. Süper büyük tank (150m) ve küçük tanklar için geçerlidir
3. Yüksek hassasiyetli, yüksek hijyen sınıfı ölçüm
4. Karmaşık proses koşullarına sahip durumlar (karıştırma, ısıtma çubuğu, merdiven, yüzer tavan, güçlü toz, güçlü buhar vb.)
80GHz Yüksek Frekans Radar Seviye Verici Teknik Parametreler
| Tipik uygulama |
1.Elektromanyetik dalga emisyon açısı 3 dereceden azdır, dar alan veya dalga kılavuzu tüpü ölçümü için uygundur; 2.Büyük tanklar (150m) ve küçük tanklar (küçük kör alan) için uygundur; 3.Yüksek hassasiyet ve yüksek hijyenik seviye ölçümü; 4.Karmaşık proses koşullarına sahip durumlar (karıştırma, ısıtma çubuğu, merdiven, yüzer tavan, güçlü toz, güçlü buhar vb.) |
| İletim frekansı | 76Hz-81Hz, FM tarama frekans genişliği 5GHz |
| Anten formu | Lens anten, antikorozif lens anten |
| Anten malzemesi | PTFE, 304+PTFE |
| Ölçüm aralığı | 0.08-150m |
| Ölçüm doğruluğu | 0.05%-0.1%F.S |
| Güç kaynağı | 24VDC, 220VAC |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Proses sıcaklığı | -40~+130℃,-40~+260℃(≥260℃ özelleştirilebilir) |
| Proses basıncı | -0.1~2.0MPa |
| Proses bağlantısı | Dişli, braket, flanş, hijyenik kelepçe (isteğe bağlı) |
| Koruma seviyesi | IP65,IP67,IP68(isteğe bağlı) |
| Patlamaya dayanıklı sınıf | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb |
Not: Ürünler kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.
80GHz Yüksek Frekans Radar Seviye Verici Detay Resmi
![]()
![]()