|
|
| Marka Adı: | NUOYING |
| Model Numarası: | NYRD86 |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | $150~$450/pc |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 1000 adet |
Yüksek Frekanslı 4-20mA Hart Radar Seviye Vericisi 26GHz Darbeli Aşındırıcı Sıvı Radar Seviye Ölçer CE ve IP67 Sertifikalı
26GHz Radar Seviye VericisiÜrün Açıklaması
NYRD86 Radar seviye vericisi, maksimum 80 metre ölçüm mesafesine sahip 26GHz yüksek frekanslı bir radar seviye ölçüm cihazıdır. Anten daha da optimize edilmiştir ve yeni hızlı mikroişlemci, cihazın bazı karmaşık ölçüm koşulları için kullanılabilmesini sağlayan daha yüksek hızlı sinyal analizi ve işleme gerçekleştirebilir.
26GHz Radar Seviye VericisiÇalışma Prensibi
Radar seviye anteni, anten aracılığıyla aşağı doğru iletilen dar mikrodalga darbeleri yayar. Darbe dalgası ölçülen ortamın yüzeyine çarptıktan sonra yansıtılır ve tekrar anten sistemi tarafından alınır, sinyal elektronik devre kısmına iletilir ve otomatik olarak bir seviye sinyaline dönüştürülür (darbe yayılma hızı son derece hızlı olduğu için, elektromanyetik dalga hedefe ulaşır ve alıcıya geri yansır. Geri dönmesi için geçen süre neredeyse anlıktır).
26GHz Radar Seviye Vericisi Tipik Uygulamalar
1. Çeşitli sıvılar (güçlü korozyon, düşük dielektrik sabiti, karıştırma, buhar, kristalizasyon, yoğuşma, bulamaç, yüksek sıcaklık ve yüksek basınç vb.)
2. Her türlü toz (güçlü toz, yüzen toz, çimento tozu, kireç tozu, uçucu kül, kristalizasyon vb.)
3. Çeşitli katılar (tahıl, çakıl taşı, demir cevheri, kömür vb.)
26GHz Radar Seviye VericisiTeknik Parametreler
| Tipik uygulama | Güçlü aşındırıcı sıvı |
| İletim frekansı | 26GHz |
| Ürün modeli | NYRD86 |
| Anten tipi | Çubuk tipi |
| Anten malzemesi | PTFE |
| Ölçüm aralığı | 20m |
| Ölçüm doğruluğu | ±5mm |
| Güç kaynağı | 24VDC |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| İşlem sıcaklığı | -40~130℃ |
| İşlem basıncı | -0.1~1.0MPa |
| Prosedür bağlantısı | Flanş |
| Koruma seviyesi | IP67 |
| Patlamaya dayanıklı sınıf | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb |
Not: Ürünler kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.
26GHz Radar Seviye Vericisi Resimler
![]()
![]()