|
|
| Marka Adı: | NUOYING |
| Model Numarası: | NYRD809 |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | $160~$380/pc |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 1000 adet |
NYRD809 Akıllı Radar Seviye Ölçer Radar Seviye Sensörü 26GHz IP67 Katı ve Parçacıklar için Radar Seviye Vericisi
NYRD809 Radar Seviye VericisiÜrün Açıklaması
NYRD809 Radar seviye vericisi, maksimum 35 metre ölçüm mesafesine sahip 26GHz yüksek frekanslı bir radar seviye ölçüm cihazıdır. Anten daha da optimize edilmiştir ve yeni hızlı mikroişlemci, cihazın bazı karmaşık ölçüm koşulları için kullanılabilmesi için daha yüksek hızlı sinyal analizi ve işleme yapabilir.
NYRD809 Radar Seviye Vericisi Çalışma Prensibi
Radar seviye anteni, anten aracılığıyla aşağı doğru iletilen dar mikrodalga darbeleri yayar. Darbe dalgası ölçülen ortamın yüzeyine çarptıktan sonra, anten sistemi tarafından tekrar yansıtılır ve alınır ve sinyal elektronik devre kısmına iletilir ve otomatik olarak bir seviye sinyaline dönüştürülür (darbe yayılma hızı son derece hızlı olduğundan, elektromanyetik dalga hedefe ulaşır ve alıcıya geri yansır. Geri dönüp gelmesi için geçen süre neredeyse anlıcaktır).
NYRD809 Radar Seviye Vericisi Uygulama Alanları
1.Santraller: Rezervuarlar, buhar kazanları vb.
2.Petrol sahası: Üç fazlı ayırıcılar, çökeltme tankları, kanalizasyon tankları, sondaj çamuru tankları vb.
3.Kimya: Hammadde silosu, amonyak tankı, asfalt depolama tankı vb.
4.Metalurji: Hammadde siloları, yardımcı malzeme siloları vb.
5.Gıda: Ham şeker depolama tankı vb.
6.Farmasötikler: Çin ilaç depolama tankları, ayırıcılar, fermantasyon tankları vb.
7.Kağıt: Hammadde silosu, depolama kulesi, kurutma tamburu, kimyasal malzeme depolama silosu vb.
8.Diğer: Taş ocağı, kömür madeni, çevre koruma ve diğer endüstriler.
NYRD809 Radar Seviye VericisiTeknik Parametreler
| Tipik uygulama | Katılar, parçacıklar ve yoğun toz |
| Anten malzemesi | PTFE, 316L (isteğe bağlı) |
| Anten tipi | Huni anten |
| Ölçüm aralığı | 35m |
| Ölçüm doğruluğu | ±3mm |
| Güç kaynağı | 24VDC (2 Tel, 4 Tel) |
| İşlem sıcaklığı | -40~+250℃ |
| İşlem bağlantısı | Dişli, flanş (isteğe bağlı) |
| İşlem basıncı | -0.1~4.0MPa |
| Koruma sınıfı | IP67 |
| Patlamaya dayanıklı sınıf | Exia II CT6 |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
Not: Ürünler kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.
NYRD809 Radar Seviye Vericisi Resimler
![]()
![]()