|
|
| Marka Adı: | NUOYING |
| Model Numarası: | NYRD808 |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | $138~$760/pc |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 1000 adet |
26GHz Endüstriyel Temassız Tank Radar Tipi Seviye Sensörü 70m Radar Seviye Vericisi Katı ve Parçacıklar İçin
26GHz Radar Seviye Vericisi Ürün Açıklaması
NYRD809 Radar seviye vericisi, maksimum 70 metre ölçüm mesafesine sahip 26GHz yüksek frekanslı bir radar seviye ölçüm cihazıdır. Anten daha da optimize edilmiştir ve yeni hızlı mikroişlemci, daha yüksek hızlı sinyal analizi ve işleme gerçekleştirebilir, böylece cihaz bazı karmaşık ölçüm koşulları için kullanılabilir.
26GHz Radar Seviye Vericisi Uygulama Alanları
1. Petrol Sahası: Üç fazlı ayırıcılar, çökeltme tankları, kanalizasyon tankları, sondaj çamuru tankları vb.
2. Kimya: Hammadde siloları, amonyak tankı, asfalt depolama tankı vb.
3. Metalurji: Hammadde siloları, yardımcı malzeme siloları vb.
4. Gıda: Ham şeker depolama tankı vb.
5. İlaç: Çin ilaç depolama tankları, ayırıcılar, fermantasyon tankları vb.
6. Kağıt: Hammadde silosu, depolama kulesi, kurutma tamburu, kimyasal malzeme depolama silosu vb.
7. Diğer: Taşocağı, kömür madeni, çevre koruma ve diğer endüstriler.
26GHz Radar Seviye Vericisi Teknik Parametreler
| Ürün Modeli | NYRD808 |
| Tipik uygulama | Katılar, parçacıklar ve yoğun toz |
| Anten malzemesi | PTFE, 304, 316, PP, PFA |
| Anten tipi | Huni Anten |
| Ölçüm aralığı | 70m |
| Ölçüm doğruluğu | ±3mm |
| Güç kaynağı | 24VDC (2 Telli, 4 Telli), 220VAC |
| Ortam sıcaklığı | -40~+120℃ |
| Proses bağlantısı | Dişli, flanş (isteğe bağlı) |
| Proses basıncı | -0.1~4.0MPa |
| Koruma sınıfı | IP67 |
| Patlamaya dayanıklı sınıfı | Exia II CT6 |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Elektriksel arayüz | M20*1.5, ½ "NPT |
Not: Ürünler kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.
26GHz Radar Seviye Vericisi İlgili Resimler
![]()
![]()
![]()