|
|
| Marka Adı: | NUOYING |
| Model Numarası: | NYRD-TJ |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | $218~$700/pc |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 1000 adet |
Hijyenik Senaryolar İçin Lens Tipi 26GHz Özelleştirilmiş Radar Seviye Ölçer, Düşük Fiyatlı Doğru 40m Sıvı Seviye Metreleri
NYRD-TJ 26GHz Radar Seviye Ölçer Ürün Açıklaması
NYRD-TJ Radar seviye vericisi, maksimum 40 metre ölçüm mesafesine sahip 26GHz yüksek frekanslı bir radar seviye ölçüm cihazıdır.Radar seviye anteni, son derece dar bir mikrodalga darbesi yayar. Darbe, ışık hızında uzayda seyahat eder ve ölçülen ortamın yüzeyiyle buluşur. Enerjisinin bir kısmı geri yansıtılır ve aynı anten tarafından alınır.
Yayınlanan ve alınan darbeler arasındaki zaman aralığı, anten ile ölçülen ortamın yüzeyi arasındaki mesafeyle orantılıdır. Elektromanyetik dalgaların son derece yüksek yayılma hızı nedeniyle, iletilen ve alınan darbeler arasındaki zaman aralığı çok küçüktür (nanosaniye seviyesi) ve belirlenmesi zordur. 26G HF radar seviye vericileri, iletilen ve alınan darbeler arasındaki zaman aralığını doğru bir şekilde tanımlamak için özel bir korelasyon çözme teknolojisi kullanır, bu da anten ile ölçülen ortamın yüzeyi arasındaki mesafeyi daha da hesaplar.
![]()
NYRD-TJ 26GHz Radar Seviye Ölçer Tasarım Özellikleri
1. Son derece kararlı malzemelerle üretilmiştir.
2. Gelişmiş temassız ölçümü benimser.
3. Sıvı ve katı ortamların seviyesini ölçer.
4. Dielektrik sabiti > 1.8 olan tüm ortamları ölçebilir.
5. Maksimum ölçüm aralığı 40m'dir.
NYRD-TJ 26GHz Radar Seviye Ölçer Teknik Parametreler
| Ürün Modeli | NYRD-TJ |
| Tipik uygulama | Kolay kristalleşen, çiy yoğunlaşması, zehirli, güçlü korozyon, güçlü toz, hijyenik sınıf vb. |
| Frekans | 26GHz |
| Doğruluk | ±3mm |
| Menzil | 40m |
| Anten malzemesi | 304L+PTFE, 316L+PTFE (isteğe bağlı) |
| Anten tipi | Lens anten |
| Yankı örnekleme | 100 kez/s |
| İşlem sıcaklığı | -40~+120℃, -40~+260℃ |
| İşlem basıncı | -0.1~2.0MPa |
| İşlem bağlantısı | Flanş, braket (isteğe bağlı) |
| Elektriksel Arayüz | M20×1. 5, ½ " NPT |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA/HART (iki/dört) /RS485/Modbus... |
| Güç kaynağı | 24VDC (iki hat, dört hat) |
| Patlamaya dayanıklı sınıfı | Exia II CT6, Exd Ⅱ CT6 |
| Koruma sınıfı | IP67 |
Not: Ürünler kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.
NYRD-TJ 26GHz Radar Seviye Ölçer İlgili Resimler
![]()
![]()
![]()