|
|
| Marka Adı: | NUOYING |
| Model Numarası: | NYRD-TJ |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | $258~$730/pc |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 1000 adet |
Çin Fabrika 4-20mA Isıya Dayanıklı Radar Sıvı Seviye Sensörü 26G RS485 Yüksek Frekanslı Radar Seviye Ölçer OEM IP67 ile
26GHz Radar Seviye ÖlçerÜrün Açıklaması
NYRD-TJ Radar seviye vericisi, maksimum 40 metre ölçüm mesafesine sahip 26GHz yüksek frekanslı bir radar seviye ölçüm cihazıdır.Radar seviye anteni, son derece dar bir mikrodalga darbesi yayar. Darbe, ışık hızında uzayda seyahat eder ve ölçülen ortamın yüzeyiyle buluşur. Enerjisinin bir kısmı geri yansıtılır ve aynı anten tarafından alınır.
Yayılan ve alınan darbeler arasındaki zaman aralığı, anten ile ölçülen ortamın yüzeyi arasındaki mesafeyle orantılıdır. Elektromanyetik dalgaların son derece yüksek yayılma hızı nedeniyle, iletilen ve alınan darbeler arasındaki zaman aralığı çok küçüktür (nanosaniye seviyesi) ve belirlenmesi zordur. 26G HF radar seviye vericileri, iletilen ve alınan darbeler arasındaki zaman aralığını doğru bir şekilde tanımlamak için özel bir korelasyon çözme teknolojisi kullanır, bu da anten ile ölçülen ortamın yüzeyi arasındaki mesafeyi daha da hesaplar.
![]()
26GHz Radar Seviye Ölçer Kurulum Gereksinimleri
![]()
26GHz Radar Seviye Ölçer Teknik Parametreler
| Ürün Modeli | NYRD-TJ |
| Tipik uygulama | Kolay kristalize olan, çiy yoğunlaşan, zehirli, güçlü aşındırıcı, güçlü tozlu, hijyenik sınıf vb. |
| Frekans | 26GHz |
| Hassasiyet | ±3mm |
| Menzil | 40m |
| Anten malzemesi | 304L+PTFE, 316L+PTFE (isteğe bağlı) |
| Anten tipi | Lens anten |
| Yankı örnekleme | 100 kez/s |
| İşlem sıcaklığı | -40~+120℃, -40~+260℃ |
| İşlem basıncı | -0.1~2.0MPa |
| İşlem bağlantısı | Flanş, braket (isteğe bağlı) |
| Elektriksel Arayüz | M20×1. 5, ½ " NPT |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA/HART (iki/dört) /RS485/Modbus... |
| Güç kaynağı | 24VDC (iki telli, dört telli) |
| Patlamaya dayanıklı sınıf | Exia II CT6, Exd Ⅱ CT6 |
| Koruma sınıfı | IP67 |
Not: Ürünler kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.
26GHz Radar Seviye Ölçer İlgili Resimler
![]()
![]()
![]()