|
|
| Marka Adı: | NUOYING |
| Model Numarası: | NYRD704 |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | $350~$500/pc |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 1000 adet |
NYRD704 1.8GHz Radar Seviye Ölçer 4-20mA 6m Radar Sıvı Seviye Sensörü Çamur Depolama Tankı ve Çimento Silosu için IP67 ile
NYRD704 1.8GHz Rehberli Dalga Radar Seviye Ölçer Çalışma Prensibi
Rehberli dalga radar tarafından yayılan yüksek frekanslı mikrodalga darbesi, algılama tertibatı (çelik kablo veya çelik çubuk) boyunca seyahat eder. Ölçülen ortama ulaşıldığında, dielektrik sabiti değişir, bu da yansımaya neden olur ve darbe enerjisinin bir kısmı geri yansır. Yayılan darbe ile yansıyan darbe arasındaki zaman aralığı, ölçülen ortamın mesafesiyle doğru orantılıdır.
NYRD704 1.8GHz Rehberli Dalga Radar Seviye Ölçer Uygulama Alanları
1. Gıda ürünleri: Meyve suyu fabrikası, süt fabrikası, bira fabrikası depolama tankı vb.
2. İlaçlar: Çin ilaç depolama tankları, ayırıcılar, fermantasyon tankları vb.
3. Su arıtma: Rezervuarlar, lağım çukurları, su arıtma tankları, çökeltme tankları, derin kuyular, içme suyu şebekeleri vb.
4. Kağıt: Depolama kulesi, kimyasal madde depolama silosu vb.
5. Diğer: Taş ocağı, çevre koruma, gemi yapımı ve diğer endüstriler.
NYRD704 1.8GHz Rehberli Dalga Radar Seviye Ölçer Teknik Parametreler
| Ürün Modeli | NYRD704 |
| Tipik uygulama |
Sıvılar, özellikle karıştırmalı ve düşük dielektrik sabitli |
| Anten malzemesi | 304 |
| Anten tipi | Çubuk anten |
| Ölçüm aralığı | 6m |
| Ölçüm doğruluğu | ±1mm |
| Güç kaynağı | 24VDC (iki telli, dört telli) |
| Ortam sıcaklığı | -40~+130℃ |
| Proses bağlantısı | Dişli, flanş (isteğe bağlı) |
| Proses basıncı | -0.1~0.3MPa |
| Koruma sınıfı | IP67 |
| Patlamaya dayanıklı sınıf | Exia II CT6 (isteğe bağlı) |
| Sinyal çıkışı | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Elektrik arayüzü | M20*1.5, ½ ″NPT |
Not: Ürünler kullanıcıların özel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.
NYRD704 1.8GHz Rehberli Dalga Radar Seviye Ölçer İlgili Resimler
![]()
![]()